Set Jamón 50% ibérico - paleta de bellota Rodriguez Zvětšit

Set Jamón 50% ibérico - paleta de bellota Rodriguez Jamones Granadul

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena balíčku při nákupu produktů samostatně: 5 608 Kč

Set z přední kýty z černého iberského prasete krmeného žaludy o délce zrání 16 měsíců, stojanu Gondola a základního nože puño negro. Složení jamónu: vepřové maso, sůl.

 

Červený štítek. Více o dělení jamónu ibérico zde.

Neobsahuje žádné konzervanty ani barviva.

Paleta ibérica de bellota je přední kýta z tmavého iberského prasete živícího se ve volném výběhu žaludy. Ve světě sušené šunky představuje jamón ibérico de bellota absolutní vrchol nesrovnatelný se žádným jiným produktem.

Chuť této šunky je nesmírně intenzivní a trvalá a nese stopy po oříšcích a žaludech. Navíc lze zachytit i exotickou chuť aromatických bylin, které spásají iberská prasata rodiny Rodriguézových ve volném výběhu dubového háje. Barva masa je tmavě rubínová, tuk je naopak zářivě bílý s tendencí do růžova. Vysoký obsah olejové kyseliny a mononenasycených (zdravých) tuků způsobuje "pocení" šunky, která se při pokojové teplotě pokrývá malinkými kapičkami roztátého tuku. Každý plátek se navíc může pochlubit vysokou mírou infiltrace tuku (více zde), která dodává úžasnou šťavnatost každému soustu.

Rodina Rodriguézových narozdíl od většiny ostatních výrobců klade důraz na přírodní proces zrání a nepoužívá v jeho průběhu jediný chemický konzervant kromě mořské soli. Právě proto představuje paleta ibérica de bellota tohoto výrobce unikátní přírodní produkt nejen ve španělském, ale v i v celosvětovém měřítku. Tento produkt představuje ideální příležitost, jak ochutnat nejlepší šunku na světě v "malém balení". 

Specifikace
hmotnost  3.9 - 4.2 kg
délka zrání 16 měsíců
složení vepřové maso z iberského prasete de bellota, sůl
výrobce a oblast původu Granadul sl.
Jamones de viuda Rodriguez
Guadix, Granada

 

Obsah balení

Počet kusůJméno produktu
Cena (při nákupu samostatně)
1 x Jamón 50% ibérico - paleta de bellota Rodriguez
4 690 Kč
1 x Nůž Puño negro
218 Kč
1 x Stojan Gondola
590 Kč
1 x Dárkové balení na jamón
110 Kč