Mini jamón - Mini kýta serrano bez chemických konzervantů Zvětšit

Mini jamón - Mini kýta serrano bez chemických konzervantů Jamones Granadul

Cena balíčku při nákupu produktů samostatně: 1 550 Kč

"Malý" set jamónu serrano Gran Reserva bez kosti o hmotnosti 0.8-1.0 kg, praktického dřevěného stojanu a speciálního nože v dárkové krabici.

Jako jediní nabízíme jamón serrano pouze bez chemických konzervantů a barviv.

Set je ideálním dárkem pro cortadory začátečníky, kteří kteří chtějí okusit exkluzivní přírodní jamón bez přírodních konzervantů v menším balení. Praktický stojan šikovně fixuje jamón a lze tak perfektně simulovat krájení velké kýty na kosti. Součástí balení je i nůž přizpůsobený velikosti stojanu a porce jamónu pro krájení tenkých plátků.

Tento jamón pochází ze zadní kýty samice bílého prasete a jeho maso má vláčnou konzistenci a nasládlou chuť. Nižší obsah soli, který je výsledkem po několik generací pečlivě střeženého rodinného tajemství procesu zrání rodiny Rodriguez, propůjčuje tomuto jamónu kromě jemné nasládlé chuti také překvapivou měkkost masa. Jeho barva je tmavě růžová až rubínová, tuk je naproti tomu sněhově bílý a má velice výrazné aroma “a curado”. Konzistenci masa pak můžeme označit za homogenní, avšak nikoliv pastózní. Tento Jamón z úpatí Sierry Nevady je 100% přírodním výrobkem, který vám umožní ochutnat to nejlepší z Andaluzie.  

Na rozdíl od průmyslově vyráběných jamónů je tento jamón zcela přírodním produktem vyzrálým na čerstvém vzduchu bez použití jakýchkoliv chemických aditiv.

Čerstvě vykoštěná kýta je ideální pro kotoučové nářezové stroje. 

Specifikace
hmotnost  0.8 kg - 1.0 kg
délka zrání 15 měsíců
složení vepřové maso, sůl

výrobce a oblast původu

Granadul sl.
Jamones de viuda Rodriguez
Guadix, Granada

 

 

Obsah balení

Počet kusůJméno produktu
Cena (při nákupu samostatně)
1 x Bez kosti Jamón serrano Gran Reserva 15 měsíců
1 260 Kč
1 x Stojan na jamón bez kosti s nožem
290 Kč