» Co přináší nový jamon.cz?

Nové produkty - extra panenské olivové oleje

Je to tak, jmenujeme se sice stále ještě Jamón, ale nabízíme nyní i salámy bez konzervantů a exkluzivní extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra. Olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra si nás podmanily způsobem, kterým si nás naposledy podmanily před dvaceti lety dívky na lokálních diskotékách v okresu Sokolov. Jsou to oleje zcela z jiného světa než oleje, které jste dosud znali. Mají spoustu cen a to nejlepší chemické složení (acidita 0.1 %!!!!!), ale především mají neuvěřitelně intenzivní vůni a chuť, která vám opravdu vytře zrak, vlastně čich. Opravdu je zkuste, protože tady jsou všechna slova zbytečná.

Nová databáze informací o olivovém oleji

Přistoupili jsme k olejům se stejnou péčí a láskou, s jakou jsme přistoupili k našemu oblíbenému jamónu. Proto jsme nejen každý olivový olej doprovodili podrobnou produktovou kartou s kompletním chemických složením a popisem organoleptických vlastností, ale založili jsme zároveň důležitou, postupně rozšiřovanou databázi informací o olivovém oleji, která vás provede základními i pokročilejšími oblastmi světa olivového oleje.  

Nové funkce pro vás

Uvážili jsme všechny námitky a připomínky našich milovaných zákazníků, dali jsme hlavy dohromady a navrhli celý eshop znovu tak, aby cesta od výběru zboží k uzavření objednávky byla rychlá jako cesta Shinkansenem. Nyní se můžete do jamon.cz přihlásit pomocí vašeho facebookového či googlovského účtu a odbavit celou objednávku na jedné stránce v cuku letu. Navíc jsme pro vás rozšířili síť výdejních míst, takže si můžete zdarma vyzvednout svou objednávku téměř v každém velkém městě v celé ČR.  

Nové, nižší ceny

Při koupi jakéhokoliv jamónu se vám navíc odblokují speciální slevy na olivové oleje a salámy, které si budete moci s nulovými náklady za dopravu přihodit za zvýhodněnou cenu do vašeho košíku. Vzhledem k situaci na španělském trhu se nám navíc podařilo získat a nabídnout nižší ceny na vybrané produkty jamón ibérico de bellota.

Nový design

Nový jamon.cz je krásný jako Olga Schoberová v roce 1966. Převlékli jsme náš web do nového kabátu, který respektuje nejpokročilejší trendy moderního webdesignu. Čistý a prostorný layout, dynamické zobrazování v závislosti na rozlišení média, pečlivě odladěné fotografie, nové, karty produktů atd. Jestli se vám to celé strašně nelíbí, tak už tedy nevíme. 

Nové recepty

Recepty jsou nejoblíbenější sekcí na jamon.cz, a proto jsme si řekli, že by si také zasloužily redesign. V nových receptech jsou jednotlivé dobroty seřazeny do přehledných karet, které si snadno můžete filtrovat podle klíčových slov. Máme navíc v kapse další ikonické recepty s olivovým olejem v hlavní roli, které vám postupně budeme strkat pod nos, takže zůstaňte s námi, abyste o něco nepřišli. I nadále budeme samozřejmě všechny recepty sami vařit a fotit, aby se náhodou nestalo, že by to pak celé chutnalo hůř, než má.

Doufáme, že z novinek budete mít alespoň zlomek naší radosti.

Un abrazo!

Váš Jamón