» Naše přednosti

 1. POUZE POTRAVINY BEZ KONZERVANTŮ

  Milujeme jamón víc než cokoliv jiného. Věnujeme veškerou energii výběru těch nejjemnějších kýt, které Španělsko nabízí. Nabízíme jako jediní pouze zcela autentické jamóny a salámy bez barviv a konzervantů za nižší ceny, než za jaké ostatní dovozci nabízejí průmyslově vyráběné nesmysly plné dusitanů a dusičnanů.

 2. Nejširší nabídka 

  Přestože pečlivě vybíráme pouze nejkvalitnější výrobce používající tradiční postupy při zrání jamónu, zahrnuje naše nabídka celou škálu jamónu, od dostupné přední kýty z bílého prasete až po exkluzivní jamón ibérico de bellota.

 3. Nejvyšší kvalita

  Jsme misionáři (nezaměňovat s za l), kteří chtějí z českých domácností vymýtit karcinogenní uzeniny a nahradit je autentickým jamónem a přírodně sušenými salámy. Proto jsou všechny námi nabízené produkty bez barviv a konzervantů, se sníženým obsahem soli a zrající přirozeným způsobem na horském vzduchu. Více o kvalitě našich produktů zde.

 4. Nejlepší ceny

  Díky specializaci na jamón můžeme nabízet špičkovou kvalitu za ty nejlepší ceny. A této možnosti, jak vidíte, samozřejmě využíváme. Ceny jamónu serrano i jamónu ibérico naleznete v našem obchodě.

  Olivové oleje s aciditou do 0.1%

  Naše extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra představují absolutní vrchol španělského olivového mistroství. Máte možnost ochutnat kvalitu nejexkluzivnějších olejů za velice přijatelné ceny.

 5. Nejkratší dodací lhůty

  Nejsme naivní. Je nám jasné, že objedná-li si někdo jamón, chce ho mít doma pokud možno hned. Není horší životní stav, než čekat na jamón. Zpocené ruce, bolesti hlavy... mohli bychom vyprávět. Naštěstí nečekáme na vaše objednávky a plníme náš krásný sklad průběžně těmi nejlepšími jamóny tak, abyste mohli ponořit nůž do rubínového jamónu nejpozději do 2 pracovních dnů od objednávky.