O jamon.cz »Více možnostíMéně možností

Vyberte klíčová slova

Brno
Hradec Králové
Olomouc
Ostrava
Plzeň
Praha
Sokolov
akce pro kleamní agentury
degustace
degustace jamonu
degustace španělské sušené šunky
e-shop
jamón
kontakt
koupit
kvalita
nákup
o společnosti
ochutnávka jamónu
sklizeno
služby pro firmy
velkoobchod
výzvední místa
České Budějovice
nespecifikované
 • Jamón.cz v prodejnách Sklizeno

  Spolupracujeme se sítí prodejen Sklizeno, a proto většinu našich výrobků můžete zakoupit i v jejich prodejnách. Zatím je kompletní nabídka našich olivových olejů a sušených mas a salámů k dostání v prodejně Sklizeno ve Vodičkově ulici v Praze a v Josefské ulici v Brně. Dále mají na skladě vykoštěný jamón serrano o délce zrání 18 měsíců a Paletu serrano včetně stojánku a nože. Vykoštěný jamón serrano  i sušená masa vám navíc rádi profesionálně nakrájí.

  Seznam výrobků

  Jamóny

  • Jamón serrano - paleta Gran Reserva
  • Stojan Banqueta
  • Nůž puño negro
  • Jamón serrano 18 měsíců - bez kosti

  Extra panenské olivové oleje

  • Odrůda Vidueña premium 
  • Odrůda Gordalilla
  • Odrůda Vidueña envero
  • Odrůda Vidueña maduro
  • Odrůda Manzanilla
  • Odrůda Picolimón
  • Odrůda Arbequina
  • Odrůda Lechín
  • Odrůda Marteña

  Salámy a sušená masa

  • Lomo con cáscara
  • Cecina de Graná
  • Cabeza de lomo
  • Chorizo
  • Salchichón   


 • Degustace na míru

  Jak degustace probíhá?

  Základním hybatelem degustace je tzv. cortador, neboli vyškolený, sympatický a charismatický "kráječ" jamónu. Cortador nejen hosty zasvětí do základních tajů světa španělské sušené šunky, ale představí jim přítomné produkty, poradí jim, jakým způsobem je nejlépe degustovat, na co si dávat pozor a jak by měl vypadat ideální plátek, aby člověku umožnil jeho plné vychutnání. Degustace může mít buď velice formální čí výsostně neformální charakter dle přání hostů. Cílem degustace je maximální prožitek hostů a autentické zasvěcení do fantastického světa jamónu.  

  Jaké produkty se degustují?

  Centrem degustace je ručně krájená španělská sušená šunka té nejvyšší kvality. Nejčastěji se srovnává šunka z bílého prasete (jamón serrano) se šunkou z černého prasete (jamón ibérico). Variantou je také srovnání iberské šunky vyrobené z prasat krmených žaludy se šunkou z prasat z běžného chovu. 

  Degustace bývá často doprovázena degustací španělských sýrů a extra panenských olivových olejů 

  Pro koho jsou degustace určené?

  Nejčastějšími klienty degustací bývají firemní zákazníci, kteří v ní spatřují zajímavou obměnu či doplnění klasického pasivního cateringu. Degustace je rovněž zajímavou alternativou pro rodinné oslavy, svatby apod. 

  Jak dlouho degustace trvá?

  Degustace trvá v závislosti na propozicích klienta, ale nejčastěji v rozmezí jedné a čtyř hodin.

  Kolik degustace stojí?

  Cena degustace je stanovena individuálně v závislosti na degustovaných produktech a počtu hostů. Stačí, když nám napíšete či zavoláte a my vám obratem zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. 

 • Služby pro firmy

  Jedinečný produkt a dárek

  Španělská sušená šunka je naprosto jedinečným produktem, který je jednoznačnou vlajkovou lodí španělské gastronomie. 

  Originální

  V moři miliónů lahví bílého a červeného vína, které se každý rok plní ve skladišti firemních dárků působí voňavá kýta přírodně sušeného vepřového masa jako opravdové zjevení.  

  Kvalitní a přírodní

  Jako jediný dovozce se specializujeme na výrobky bez chemických konzervantů pouze té nejvyšší kvality. Naši dodavatelé jsou tradiční výrobci dodržující prastaré techniky zrání masa na horském vzduchu.  

  Ideální pro ČR

  Sušená vepřová kýta nemá v žádné jiné zemi tak nadšenou odezvu jako právě u nás. Češi se pokládají za znalce a milovníky vepřového masa a celá vepřová kýta v nich vyvolává radost srovnatelnou pouze s radostí z kamiónu piva.

  Bezproblémové skladování a standardní přeprava 

  Všechny naše produkty lze skladovat v normální pokojové teplotě bez jakýchkoliv dalších omezujících podmínek. Lze je tedy skladovat v normálních skladech a přepravovat běžnou balíkovou přepravou.  

  Možnost perzonalizace

  Balení

  Šunky jsou balené buď do potravinářského papíru či do vakuového pytle. Na závěr se vkládají do textilního vaku.  

  Perzonalizace

  V rámci našich služeb nabízíme nejrůznější možnosti perzonalizace pro vaše klienty. Nejčastěji se jamón doplňuje o komplimentku s přáním a jménem klienta. U vyšších objemů je možné dodat jamón v krabici s logem klienta.

   

   

  Další portfolio 

  Pokud jamón neodpovídá vašim požadavkům, ale přesto se nechcete vzdát naděje na originální a chutný dárek, můžeme vám nabídnout další varianty.  

  Extra panenské olivové oleje

  Ekluzivně dovážíme prémiové extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra v elegantních lahvích s nejnižší možnou aciditou 0.1%. Pokud vaši klienti trvají na láhvi, ale zároveň chtějí být originálnější, představuje olivový olej ideální řešení.  

  Přírodní sušené salámy

  Součástí našeho portfólia jsou i přírodně sušené salámy a masa bez chemických konzervantů od drobných výrobců z okolí Sierra Nevady. 

  Nabídka profesionálních degustací

  Máme zkušenosti z desítek degustací španělské sušené šunky pro nejvýznamnější české klienty a můžeme se pochlubit těmi nejpozitivnějšími ohlasy.  

  Spektakulární

  Manuální krájení jamónu ostrým nožem z celé kýty je fascinující rituál, který doprovází jedinečný chuťový zážitek. Lidé jsou většinou uchváceni zajímavou podívanou a obestupují "cortadora" (tj. kráječe) v hustém kruhu. 

  Interaktivní

  Cortador samozřejmě po celou dobu komunikuje se svými hosty a zasvěcuje je do tajemství světa španělské sušené šunky.  Vzájemná komunikace je esenciální součástí degustace. Pokud mají hosté zájem, mohou si pod vedením cortadora vyzkoušet ukrojit tenký plátek.

  Originální

  Degustace jamónu je v našich podmínkách tou nejoriginálnější variantou cateringu. Potvrzují to naši hosté na každé akci, kde bývá bez výjimky o ručně krájenou šunku s výkladem největší zájem.

  Flexibilní

  Degustaci lze samozřejmě připravit na míru vašim požadavkům. Často doplňujeme degustaci šunky o degustaci přírodních salámů, sýrů a extra panenských olivových olejů, takže si hosté odnášejí bohaté zážitky a vzpomínku na ty nejlepší španělské delikatesy.

   

   

   

 • Velkoobchod

  Jako jediní dovozci španělské sušené šunky do České republiky se specializujeme na jamón serrano a ibérico bez chemických aditiv, a jsme proto ideální alternativou pro zákazníky s nejvyššími nároky na kvalitu a autenticitu používaných surovin. Naše velkoobchodní podmínky jsou šité na míru firemním zákazníkům a vycházejí z  jejich potřeb identifikovaných v průběhu naší dlouhodobé spolupráce.

  1. Velkoobchodní slevy pro HORECA zákazníky
   Firemním zákazníkům poskytujeme z našich maloobchodních cen od 1. objednávky zajímavé slevy. Kontaktujte nás a ještě tentýž den (s přirozenou výjimkou poptávek odeslaných ve 23.55 a později) dostanete individuální cenovou nabídku. 

  2. Flexibilní platební podmínky
   Nabízíme vysoce konkurenční platební podmínky, které vám umožní udržet vaše cash-flow v dobré formě.

  3. Rychlost dodání
   98% námi nabízených produktů držíme po celý rok skladem a jsme proto schopni reagovat okamžitě na vaše urgentní objednávky. Aktuální dostupnost zboží lze sledovat na webových stránkách.

  4. Doplňkové služby
   Snažíme se být našim zákazníkům plnohodnotnými partnery a kromě dodávky jamónu serrano a ibérico jsme schopni zajistit kompletní nabídku služeb, od tématických večerů s profesionálním cortadorem po profesionální marketingové služby. Rádi pro vás připravíme individuální nabídku odpovídající přesně vašim potřebám.

  5. Špičková kvalita bez konzervantů
   Jsme jedinými dovozci jamónu bez chemických konzervantů a barviv. Nenechte své menu zkazit karcinogenními dusitany.

 • Kontakt

  Jamón s.r.o. 

  sídlo firmy:

  Kostelní 43, 356 01 Sokolov
  Česká republika

   

  IČO: 291 20 896
  DIČ: CZ 291 20 896

  Bankovní spojení: 2201143381 / 2010

  kontakty:

  tel.: +420 725 959 003

  E-mail: info(at)jamon.cz  Provozní doba pro zpracování objednávek:

  pondělí - pátek 9:00 - 17:00 

  Kontaktovat nás ovšem můžete s jakýmkoliv dotazem kdykoliv. Budeme-li jen trochu vzhůru, rádi vám odpovíme.

 • Náš tým

  1. David Valtr - jednatel společnosti, česká spojka
   David má rád jamón od svých třinácti let, kdy byl s rodiči poprvé na dovolené ve Španělsku. Od té doby se tam neustále vrací a snaží se naučit španělsky. Marně. Po deseti letech na vedoucích pozicích v PR se rozhodl věnovat svou energii projektu, který nebude činit nic menšího než dělat lidem radost. Nyní o sobě David mluví jako o misionáři, který z českých domácností vymýtí zlo jedovatých uzenin a nahradí ho voňavým kusem autentického jamónu.

  2. Lukáš Beneš - jednatel společnosti
   Lukáš tráví volný čas na tzv. studijních pobytech v andaluských barech a tržnicích, kde neúnavně hledá ten nejjemnější jamón, nejlahodnější salámy a nejzajímavější olivové oleje pro vaše jazyky. Je agentem, který pro vás navštěvuje výrobce a na základě složitého klubka kritérií vybírá ty nejlepší z nejlepších, aby se na váš stůl dostaly opravdové drahokamy španělské gastronomie. 

 • Naše přednosti

  1. POUZE POTRAVINY BEZ KONZERVANTŮ

   Milujeme jamón víc než cokoliv jiného. Věnujeme veškerou energii výběru těch nejjemnějších kýt, které Španělsko nabízí. Nabízíme jako jediní pouze zcela autentické jamóny a salámy bez barviv a konzervantů za nižší ceny, než za jaké ostatní dovozci nabízejí průmyslově vyráběné nesmysly plné dusitanů a dusičnanů.

  2. Nejširší nabídka 

   Přestože pečlivě vybíráme pouze nejkvalitnější výrobce používající tradiční postupy při zrání jamónu, zahrnuje naše nabídka celou škálu jamónu, od dostupné přední kýty z bílého prasete až po exkluzivní jamón ibérico de bellota.

  3. Nejvyšší kvalita

   Jsme misionáři (nezaměňovat s za l), kteří chtějí z českých domácností vymýtit karcinogenní uzeniny a nahradit je autentickým jamónem a přírodně sušenými salámy. Proto jsou všechny námi nabízené produkty bez barviv a konzervantů, se sníženým obsahem soli a zrající přirozeným způsobem na horském vzduchu. Více o kvalitě našich produktů zde.

  4. Nejlepší ceny

   Díky specializaci na jamón můžeme nabízet špičkovou kvalitu za ty nejlepší ceny. A této možnosti, jak vidíte, samozřejmě využíváme. Ceny jamónu serrano i jamónu ibérico naleznete v našem obchodě.

   Olivové oleje s aciditou do 0.1%

   Naše extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra představují absolutní vrchol španělského olivového mistroství. Máte možnost ochutnat kvalitu nejexkluzivnějších olejů za velice přijatelné ceny.

  5. Nejkratší dodací lhůty

   Nejsme naivní. Je nám jasné, že objedná-li si někdo jamón, chce ho mít doma pokud možno hned. Není horší životní stav, než čekat na jamón. Zpocené ruce, bolesti hlavy... mohli bychom vyprávět. Naštěstí nečekáme na vaše objednávky a plníme náš krásný sklad průběžně těmi nejlepšími jamóny tak, abyste mohli ponořit nůž do rubínového jamónu nejpozději do 2 pracovních dnů od objednávky.

 • O společnosti

  Obr. Společnost Jamón na firemní poradě (skupinka vlevo). Foto Martin Parula.

  Společnost Jamón, s.r.o., vznikla jako vysněná společnost čtyř přátel v roce 2011 s cílem nabídnout v České republice tu, dle našeho soudu, nejlepší potravinářskou delikatesu, tj. jamón. K sušené šunce ostatně jako k celému Španělsku jsme získali celoživotní vztah během našich několikaletých pobytů na Pyrenejském poloostrově. Každý, kdo někdy Španělsko navštívil a zejména jeho jižní část, ví, jak moc je zde jamón tradiční a nedílnou součástí místní gastronomie. Vzhledem k tomu, že dosud pro nikoho není dovoz jamónu do České republiky hlavní specializací, rozhodli jsme se tento fakt napravit a být prvními, kdo se budou u nás tomuto španělskému národnímu pokladu věnovat na sto procent. Naší největší výhodou je nejen nadšení, znalost a láska k produktu, ale i klíčový fakt, že polovina našeho týmu stále působí přímo v Andalusii. Můžeme si tedy vybírat nejen dodavatele na místě, ale i kontrolovat jednotlivé výrobky. V současné době spolupracujeme pouze se známými a prověřenými partnery, kteří mohou garantovat veškeré jakostní i etické standardy. V České republice působí náš profesionální servisní a prodejní tým, který má na starosti rovněž distribuční a certifikovaný sklad, jenž umožňuje expedici objednávek do 24 hodin. Protože hodláme nabízet férové ceny, rozhodli jsme se při prodeji soustředit na přehledný, spolehlivý a hlavně efektivní online obchod. 

  V roce 2013 se nám podařilo uspokojit poptávku našich zákazníků po rozšíření našeho produktového portfólia o salámy a sušená masa bez chemických konzervantů a ty nejlepší extra panenské olivové oleje. 

   

   

 • Kvalita našeho jamónu

  1. Bez konzervantů a barviv

   Sůl, maso, sůl, maso, sůl, maso a tak až do nekonečna. Naše jamóny jsou bez konzervantů a barviv. Podařilo se nám v moři španělských výrobců používajících nebezpečné konzervanty v procesu výroby (zejména E-250 a E-252) navázat exkluzivní spolupráci se dvěma výrobci, kteří tím nejpřísnějším možným způsobem zachovávají tradiční postup a složení jamónu bez chemických barviv a konzervantů. Jako jediní na českém trhu tak nabízíme autentický, čistý jamón vyráběný podle tradičních postupů.

  2. Přirozený proces zrání

   Naše jamóny zrají přirozeným způsobem na horském vzduchu po dobu od 8 do 36 měsíců v závislosti na typu a velikosti kýty. Proces zrání tedy není urychlován v klimatizovaných skladech, jak je tomu u většiny výrobců ve Španělsku a chuť spolu s vůní dosahuje vyváženosti a intenzity, která je nesrovnatelná s průmyslově vyráběnými produkty.    

  3. Snížený obsah soli

   Jamón má být jemně slaný a slanost by nikdy neměla potlačovat specifickou chuť vyzrálého masa. Jelikož je ale sůl v případě výrobců, kteří nepoužívají umělá aditiva (zejména E-250 a E-252), jediným konzervantem jamónu v průběhu celého procesu, mají výrobci tendenci prodlužovat fázi solení a maso pak trpí nadměrnou slaností. Náš jamón je vyráběn za extrémně přísných hygienických podmínek, které umožňují zajistit konzervaci jamónu při relativně menším obsahu soli.

  4. Kontrola kvality každého kusu přímo u výrobce

   Přestože jsme si jisti, že námi vybraní dodavatele jsou tím nejlepším, co Španělsko může nabídnout, kontrolujeme u výrobce každou zásilku kus po kusu před odesláním do Čech. Každý jamón je opatřen jedinečným kódem. V případě reklamace tak lze dohledat přesnou historii jamónu a identifikovat případnou chybu ve výrobním procesu.

  5. Optimální podmínky skladování

   Pro skladování jamónu jsme pod dohledem zástupce španělského dodavatele zrekonstruovali staré sklepy, které se svými základními hodnotami vlhkosti a teploty co nejvíce blíží klasickému španělskému skladu zvanému bodega.

 • Všeobecné obchodní podmínky

  O těchto podmínkách
  Snažili jsme se napsat tyto podmínky normální řečí, aby jim rozuměl i rodilý Španěl. Pokud vám přesto něco nebude nejasné, nebojte se nám zavolat. Víceméně by se naše obchodní podmínky daly shrnout tak, že se vám za každých okolností snažíme vyjít vstříc, jenže to by nás všichni hnali. Takže: 

  Základní ustanovení
  Tyto podmínky určují vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi vámi, našim milovaným zákazníkem (dále jen “zákazník”), a námi, firmou Jamón s.r.o. (dále jen “provozovatel”), která provozuje internetový obchod na adrese www.jamon.cz.

  Provozovatel a adresa e-shopu
  Internetový obchod se nachází na adrese www.jamon.cz. Provozovatelem je:
  Jamón s.r.o.
  se sídlem firmy:
  Kostelní 43, 356 01 Sokolov
  Česká republika
  IČO: 291 20 896
  DIČ: CZ 291 20 896
  Bankovní spojení: 107-469070217/0100

  Přijetí těchto podmínek
  Tyto všeobecné podmínky zákazník akceptuje tím, že učiní závaznou objednávku. Neučiní-li ji, může s nimi nesouhlasit.

  Objednání zboží (a tzv. uzavření smlouvy)

  Závazná objednávka
  Objednávku lze zadat na adrese www.jamon.cz v prostředí internetového obchodu, dále také emailem, SMS zprávou nebo telefonicky na kontaktním čísle. Objednávka je závazná, pokud zákazník vyplní všechny údaje, které jsou požadovány ke spolehlivému doručení zboží.

  Po zadání objednávky do objednávkového systému, o kterém je zákazník informován emailem, je objednávka považována za uzavřenou kupní smlouvu a zároveň za závaznou objednávku.

  Čas vyřizování objednávek
  Objednávky provozovatel vyřizuje v čase od pondělí do pátku v době od 9:00 do 17:00. Pokud zákazník zadá objednávku mimo tento vyhrazený čas, provozovatel se bude snažit ji vyřídit co nejrychleji, nejpozději však následující pracovní den v uvedené hodiny.

  Doprava
  Provozovatel si vyhrazuje právo, nabídnout zákaznikovi jím zvolené způsoby dopravy. Aktuální způsoby dopravy včetně dodacích lhůt jsou vždy k náhledu v sekci Vše o nákupu na www.jamon.cz. Zboží je doručováno na jakoukoliv platnou v České republice. V případě firemní adresy je nutno uvést i název firmy.

  Cena
  Provozovatel si vyhrazuje právo měnit ceny. Platné ceny jsou vždy uvedeny na www.jamon.cz. Cena platná pro objednávku je cena platná v okamžik její realizace. Změny cen po odbjednání zboží nemají již vliv na cenu učiněné objednávky.

  Ceny jsou na www.jamon.cz uváděny s DPH.
  Ceny dopravy jsou uvedeny v sekci Vše o nákupu na www.jamon.cz.  

  Způsoby a ceny platebních metod  
  Provozovatel dává zákazníkovi na výběr z metod uvedených v sekci Vše o nákupu na www.jamon.cz. V případě bankovního převodu je při učinění objednávky zákazníkovi zaslána zálohová faktura. Při převodu zákazník zadá do kolonky variabilní symbol číslo objednávky. Jakmile peníze dorazí na účet provozovatele, zákazník je neprodleně informován a zboží je expedováno. Faktura je přibalena ke zboží.

  Dodací lhůta
  Obvyklá dodací lhůta jsou 2 pracovní dny od přijetí objednávky resp. přijetí platby na účet. Veškeré zboží zobrazené na www.jamon.cz je skladem, není-li u něj napsáno jinak.

  Pokud provozovatel není schopen zajistit expedici do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky (či přijetí peněz), je nucen informovat zákazníka a ten má právo odstoupit od objednávky s nárokem na neprodlené vrácení peněz, pokud již zaplatil.

  Provozovatel bohužel není schopen ovlivnit přesný čas doručení v případě přepravních společností. Zásilka tedy může být doručenav pracovní den kdykoliv mezi 9:00 - 18:00. Řidič má však k dispozici telefonní číslo zákazníka a často je možné se s ním domluvit na čase předání.

  Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka

  Zákazník má právo zrušit objednávku kdykoliv před expedicí zboží bez udání důvodu. Zrušení může provést jakoukoliv kontaktní cestou.

  V souladu se zákonem může zákazník vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí. Je jen nutné ze strany zákazníka dodržet následující (jednoduché) podmínky:

  A: Informovat o vrácení provozovatele.
  B: Vrátit zboží  nepoškozené. V případě jamónu nenaříznuté. Zboží musí být zabaleno tak, aby nebylo během přepravy poškozené.
  C: Dopravit zboží provozovateli na adresu Jamón s.r.o., Kostelní 43, Sokolov.

  Po obdržení vráceného zboží je provozovatel bezprodleně (nejpozdějí do 2 dnů po obdržení zboží)  povinnen vrátit peníze zákazníkovi převodem na účet.

  Odstoupení od smlouvy ze strany provozovatele
  Provozovatel může zrušit objednávku, pokud:

  A: není schopen doručit zboží v termínu
  B: se výrazně změnila cena od dodavatele

  V případě, že zákazník již zaplatil, budou mu bez prodlení peníze vráceny.

  Bezpečnost a ochrana osobních dat

  Veškerá zákaznická data slouží pouze pro potřeby firmy Jamón s.r.o. Data jsou uložena v databázy a jsou co nejlépe chráněna proti zneužití. Chce-li být zákazník bez udání důvodu z databáze vymazán, je provozovatel povinnen tak okamžitě učinit.

  Data nejsou poskytována žádným jiným subjektům kromě přepravním společnostem, které by jinak nebyly schopny zajistit doručení zásilky.

  Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR (Zákon o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.).

  Záruka a reklamace

  Za škody na zboží způsobené zákazníkem po dodání zboží špatným skladováním provozovatel neručí.

  Reklamační řád
  Na veškeré produkty se vztahuje zákonná záruční lhůta 6 měsíců ode dne prodeje. Je-li doba expirace kratší než 6 měsíců, řídí se záruční lhůta dobou expirace.

  Kupující je povinnen si zboží po převzetí dobře prohlédnout. Poté jej může vrátit do 14 dnů bez udání důvodů anebo v průběhu záruční lhůty, pokud na zboží zjistí jakýkoliv defekt nezpůsobený špatným skladováním. Defektem není povrchová plíseň, která je často přirozeným doprovodným jevem zrajícího procesu.

  V případě identifikace vady je zákazník pro vyřízení reklamace povinnen kontaktovat provozovatele na kontaktech  společnosti.

  Po odsouhlasení reklamace je nutno zaslat zboží zpět na adresu: Jamón s.r.o., Kostelní 43, 356 01 Sokolov 

  Závěr
  Tyto podmínky jsou platné ve znění uveřejněném na www.jamon.cz v okamžik realizace objednávky. Odesláním (realizací) objednávky stvrzuje zákazník provozovateli, že akceptuje cenu zboží včetně v objednávce uvedených cen za dopravu, způsob platby atp. Zároveň tím potvrzuje svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami.

 • Jak nakupovat

  Způsob, cena a doba doručení

  Není-li uvedeno na kartě zboží jinak, dodání zboží je do druhého pracovního dne při objednávce do 11:00.
  Doprava je zdarma pro objednávky nad 2.500 Kč s DPH při doručení na adresu. V případě osobního vyzvednutí v některém z našich výdejních míst je doprava zdarma při objednávce nad 1 000 Kč s DPH
  V případě platby bankovním převodem se doba dodání počítá od připsání odpovídající částky na náš účet. Průběh celé zásilky budete moci sledovat po odeslání objednávky zde
  Druh dopravyDoba dodáníCena vč. DPH

  Osobní vyzvednutí
  Zboží si můžete vyzvednout v jednom z našich výdejních míst. Pro více informací o odběrných místech klikněte zde. Upozorňujeme, že zboží není ve výzvedních místech skladem a je třeba jej nejdříve objednat.

  následující pracovní den při objednávkách do 11:00

  0 Kč pro objednávky nad 1 000 Kč 

  110 Kč pro objednávky do 1 000 kč

  Doručení na adresu (DPD)

  následující pracovní den při objednávkách do 11:00

  0 Kč pro objednávky nad 2 500 Kč 

  110 Kč pro objednávky do 2 500 kč 

  Pokud vám vaše zásilka nebyla doručena, zásilka přišla poškozena nebo se vyskytly jakékoliv jiné problémy s doručením, obraťte se prosím na nás na telefonním čísle +420 725 959 003.

  Výdejní místa 

  Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Karlovy Vary

  Zboží je třeba nejdříve objednat v e-shopu. Zboží je připraveno k vyzvednutí následující pracovní den. 

  [module name="dpdgeopost" hook="displayPobocky" country="CZ"]

  Prodejny

  Výběr našich produktů můžete zakoupit i v těchto prodejnách:

   

  Způsoby platby

  Platba kartou | 0 Kč

  V našem obchodě můžete bez dalších poplatků platit kartami VISA, VISA electron a MasterCard. Používáme technologii 3D secure, a proto vaše platba bude bezpečná

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


  Platba bankovním převodem | 0 Kč

  Při výběru placení objednávky můžete zvolit platbu bankovním převodem. Vybrané zboží je třeba zaplatit do 48 hodin na náš účet. Pro vaši platbu použijte následující údaje (ty vám také budou zaslány na váš email při dokončení objednávky):

  Banka  Fio banka
  Číslo účtu 2201143381/2010
  Variabilní symbol číslo vaší objednávky

  V případě platby bankovním převodem se doba dodání počítá až od chvíle, kdy částka bude připsána na náš účet.


  PLATBA PŘES PLATEBNÍ BRÁNY BANK  | 0 Kč

  Poskytujeme možnost zdarma zaplatit přes platební bránu České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisen, Fio Banky a mBank. 

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


  Platba na dobírku  | 40 Kč

  V tomto případě zaplatíte zboží v hotovosti poštovnímu doručovateli, dopravní společnosti nebo přímo v odběrném místě při předání zboží. Tento způsob placení s sebou nese dodatečné náklady 40 Kč k ceně objednávky.