Set BIO paštika Zvětšit

Set BIO paštika Embutidos Luis Gil

Sleva!
-100 Kč
495 Kč


Cena balíčku při nákupu produktů samostatně: 545 Kč

Pět španělských bio paštiky bez chemických konzervantů. Produkt je ve slevě - některé paštiky mohou mít lehce promáčklý obal.

Biopaštiky od společnosti Luis Gil v sobě nabízí to nejlepší ze španělské gastronomie. Veškeré suroviny pochází z lokální bioprodukce, což ve spojení s tradičními výrobními postupy, dodává těmto paštikám maximální možnou kvalitu. Společným prvkem všech pěti paštik je unikátní kombinace vepřových jater, sádla a soli s muškátovým oříškem a vínem z místní produkce. Přitom vína z Rioji jsou celosvětově brána jako to nejlepší, co v oblasti vinařství lze nalézt na Pyrenejském poloostrově. Struktura paštik je pevná až hrubá, a to díky vysokému podílu masa a nepřítomnosti chemických aditiv. I když paštiky pochází z jedné řady, má každá svou specifickou chuť, chuť i konzistenci (zejména varianta se sýrem Manchego). Svými vlastnostmi se hodí jak k samostatné konzumaci tak k případnému namazání na chleba či jiné pečivo. V tomto případě však doporučujeme celý obsah (paštiku, šťáva, tuk) konzervy před roztíráním důkladně rozmíchat vidličkou. Baleno v dárkové krabici.

Datum spotřeby: minimálně 12 měsíců od nákupu
Skladování: pokojová teplota, po otevření v lednici

Paté Serrano (paštika serrano) 225g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z ekochovu, dezertní víno, sůl a muškátový oříšek.

Paté Ibérico (paštika serrano) 225g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z ekochovu krmených ve volném výběhu žaludy, dezertní víno, sůl a muškátový oříšek.

Paté de Jamón (paštika s jamónem) 180g
Složení: Vepřová játra, sádlo a maso (jamón) z prasat z ekochovu, dezertní víno, sůl a muškátový oříšek.

Paté a las 3 pimientas (paštika s třemi druhy pepře) 200g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z ekochovu, dezertní víno, sůl, muškátový oříšek a pepř (černý, bílý a červený).

Paté al queso Manchego (paštika se sýrem Manchego) 225g
Složení: Vepřová játra a sádloz prasat z ekochovu, dezertní víno, sůl, muškátový oříšek a sýr manchego "Finca Fuentillezjos". Alergen: laktóza.

Obsah balení

Počet kusůJméno produktu
Cena (při nákupu samostatně)
1 x Paté Serrano BIO paštika
109 Kč
1 x Paté Ibérico BIO paštika
109 Kč
1 x Paté al Queso Manchego BIO paštika
109 Kč
1 x Paté de Jamón BIO paštika
109 Kč
1 x Paté a las 3 Pimientas BIO paštika
109 Kč