Olivový olej

Všechny naše oleje jsou jednoodrůdové (monovarietální), extra panenské a jejich acidita nepřesahuje 0.1 %. Ve srovnání s oleji, které jsou u nás běžně k dostání vás překvapí nesrovnatelně vyšší intenzita vůně a chutě a velice silný charakter jednotlivých odrůd, které vzájemně vykazují překvapivé chuťové a aromatické rozdíly.

Oleje jsou z nejnovější sklizně. Proč na tom záleží si můžete přečíst zde.

Extra panenský olivový olej - Jamon.cz
Od 420 Kč
Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda LECHÍN. Olej z aktuální sklizně. 
Od 420 Kč
Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda VIDUEÑA. Olej z aktuální sklizně. 
Od 624 Kč
Vůně po jablkách, banánech a mandlích. První cena v kategorii "Frutado Maduro". Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda ARBEQUINA.
Od 624 Kč
Finalista soutěže o nejlepší olivový olej světa Mario Solinas v kategorii zelených ovocných olejů. Olej pochází z ranné sklizně. Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda VIDUEÑA. Extrémně ranná sklizeň. Olej z aktuální sklizně. 
Od 1 425 Kč
Vůně po zelených listech. Pikantní. Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda LECHÍN.
Od 1 425 Kč
Vůně po zeleném jablku, syrovém lilku, bylinách a mandlích. Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda VIDUEÑA. 
Od 1 885 Kč
Finalista soutěže o nejlepší olivový olej světa Mario Solinas v kategorii zelených ovocných olejů. Olej pochází z ranné sklizně. Acidita 0.1%. Extra panenský olivový olej La Laguna de Fuente de Piedra. Odrůda VIDUEÑA. Extrémně ranná sklizeň.
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít