Sušená masa, salámy a paštiky

Naše salámy vám budou připadat, jakoby byly z jiného světa. A ony vlastně i z jiného světa jsou. Jsou ze světa, v němž se chemie nahrazuje poctivými surovinami a karcinogenní konzervanty několik staletí ověřenými metodami založenými na zcela přírodních ingrediencích. Všechny naše produkty jsou 100% čisté, tj. neobsahují ani stopové množství chemických konzervantů. Jsou dokonalé vyzrálé na čerstvém vzduchu a vydrží vám doma v pokojové teplotě několik měsíců. Pokud je tedy okamžitě nesníte, což se vlastně ještě nikomu nepodařilo.

Sušená masa, salámy a paštiky - 100% přírodní - Jamon.cz
695 Kč
Přírodně vyzrálá vepřová krkovice naložená ve směsi aromatických bylin ve střevě. Hmotnost min. 640g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
895 Kč
Přírodně vyzrálý vepřový hřbet o hmotnosti cca 680 g naložený ve směsi aromatických bylin. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
1 430 Kč
Přírodně vyzrálá jemně zauzená hovězí roštěná z Leónu s ochrannou známkou původu IGP. Hmotnost cca 900g.Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
420 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat se sladkou mletou sušenou paprikou. Hmotnost cca 420 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
420 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat s pálivou mletou sušenou paprikou. Hmotnost cca 420 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
280 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat chovaných v dubovém háji a krmených žaludy. Hmotnost cca 240 – 280 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. V umělém střevu.
1 350 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat chovaných v dubovém háji a krmených žaludy. Hmotnost cca 1100 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
290 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat chovaných v dubovém háji a krmených žaludy. Hmotnost cca 270 – 300 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
1 150 Kč
Přírodně sušený salám s paprikou z iberských prasat. Hmotnost cca 900-1100 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
1 350 Kč
Přírodně sušený salám s pepřem z iberských prasat chovaných ve volném výběhu dubového lesa. V přírodním střevě. Hmotnost cca 1100 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
590 Kč
Set šesti španělských paštik bez jakýchkoliv chemických konzervantů.
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít