Longaniza chorizo ibérico bellota

Přírodně sušený salám z iberských prasat chovaných v dubovém háji a krmených žaludy. Hmotnost cca 270 – 300 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 

290 Kč
(s DPH) způsoby doručení

VYPRODÁNO. ZBOŽÍ NASKLADŇUJEME.
Zboží je na cestě do našeho skladu.
Pokud o něj máte zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem pro bližší informace.

Longaniza chorizo de bellota Simón Martin je nejlepší způsob, jak poprvé ochutnat výrobek z nejvyšší kategorie iberského masa de bellota. Nasekané iberské maso se smíchá se solí, mletou sušenou paprikou, česnekem a přírodními bylinkami, nacpe se do umělého střeva a nechá se na čerstvém vzduchu usušit po dobu 1 - 2 měsíců. Maso tohoto choriza pochází navíc z vepřů chovaných ve volném výběhu dubového háje (tzv. Dehesy) a živících se žaludy, bylinkami a jinými plody, které si na své každodenní pouti najdou. V chorizu se tento způsob života projevuje zcela konkrétně vysokým podílem nenasycených mastných kyselin a olejovitou konzistencí přítomného tuku, který v pokojové teplotě taje. Strava se rovněž promítá do jemného oříškového spodního tónu chuti choriza. Na rozdíl od jiných výrobců je Simon Martin zároveň chovatelem a má tedy absolutní kontrolu nad prvotřídní surovinou. Je zásadní konzumovat chorizo v pokojové teplotě, která uvolňuje aromatické látky a rozpouští nenasycené tuky choriza.

Chorizo je třeba krájet na co nejtenčí plátky, lze skladovat na dobře větraném místě v pokojové teplotě nebo v lednici. Doporučujeme střívko před konzumací odstranit.  

Druh vepřového masa

iberský salám

TYP Ibérico
HMOTNOST 270 – 300 g
FORMÁT V přírodním střívku
DOBA ZRÁNÍ 2 měsíce
STRAVA Volný sběr žaludů a aromatických bylin v dubovém háji (tzv. Dehesa)
VÝROBCE Simón Martín
SKLADOVÁNÍ Suché a chladné místo
BALENÍ Tento produkt je vakuově balený v igelitovém obalu a je zasílaný v přepravní papírové krabici, na které jsou pak nalepeny štítky dopravce.

Vepřové maso z iberského prasete (Bellota), mořská sůl, paprika, cukr, přírodní koření, rostlinné bílkoviny, přírodní aroma, přírodní střívko

  • Bez dusitanů a dusičnanů  (bez E250 a E252)
  • Bez glutenu
  • Bez laktózy
Energie 2046 kJ (494 kcal)
Tuky 43 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 1,4 g
- z toho cukry 0,5 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 3,7 g

VYPRODÁNO. ZBOŽÍ NASKLADŇUJEME.
Zboží je na cestě do našeho skladu.
Pokud o něj máte zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem pro bližší informace.

On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít