Dárkové sety

Pečlivý výběr produktů bez chemických kozervantů a kvalitní dárkové balení dělají z našich setů dárek, který zaručeně udělá radost.

Dárkové sety - Jamon.cz
925 Kč
"Malý" set jamónu serrano gran reserva bez kosti o hmotnosti dle výběru, praktického dřevěného stojanu a speciálního nože v dárkové krabici. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
1 990 Kč
Set obsahuje jamón serrano - paleta gran reserva o hmotnosti dle výběru, speciální stojan a nůž na krájení jamón dle výběru. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
3 250 Kč
Set vepřové kýty jamón serrano gran reserva 15 měsíců (hmotnost dle výběru), speciálního stojanu a nože na krájení jamónu. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
4 290 Kč
Přední noha (plec) z černého iberského prasete o délce zrání 20 - 24 měsíců. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv.  Set obsahuje speciální stojan a nůž na krájení jamónu.
7 550 Kč
Zadní kýta o hmotnosti podle objednávky a délce zrání minimálně 24 měsíců z černého iberského prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv.  Set obsahuje speciální stojan a nůž na krájení jamónu.
5 690 Kč
Přední noha o délce zrání 20 - 28 měsíců z černého iberského prasete živícího se v době tzv. montanery výhradně žaludy ve volném výběhu. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. Set obsahuje speciální stojan...
7 090 Kč
Přední noha (paleta) o délce zrání 24 - 28 měsíců z černého 100% iberského prasete živícího se v době tzv. montanery výhradně žaludy ve volném výběhu - tzv. Pata Negra. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv....
590 Kč
Set šesti španělských paštik bez jakýchkoliv chemických konzervantů.
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít