Jamón serrano

Jamón serrano je sušená šunka z bílého prasete. Serrano se tak řadí do stejné kategorie, do které patří známé italské prosciutto crudo (např. parmská šunka) či francouzský jambon de Bayonne. Serrano se dělí na šunku z přední kýty (paleta), která váží zhruba 4 až 5 kg, a šunku ze zadní kýty (jamón), vážící 6 až 9 kg. Všechny naše šunky jsou bez chemických konzervantů a barviv.

Jamón serrano - sušená šunka bez konzervantů - Jamon.cz
Od 1 690,00 Kč
Přední noha o délce zrání 8 měsíců z bílého prasete.  Hmotnost 4 - 4.5 kg. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
1 990,00 Kč
Set obsahuje jamón serrano - paleta gran reserva o hmotnosti 4 - 4.5 kg, speciální stojan a nůž na krájení jamón. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
Od 3 190,00 Kč
Zadní noha (kýta) o délce zrání 15 měsíců z bílého prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv.
3 490,00 Kč
Set vepřové kýty jamón serrano gran reserva 15 měsíců (hmotnost dle výběru), speciálního stojanu a nože na krájení jamónu. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
Od 3 880,00 Kč
Zadní noha (kýta) o hmotnosti cca 7 kg a délce zrání 18 měsíců z bílého prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
4 550,00 Kč
Zadní noha (kýta) o hmotnosti cca 8 kg a délce zrání 24 měsíců z bílého prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
Od 664,00 Kč
Vykostěná zadní noha (kýta) o délce zrání 15 měsíců z bílého prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
1 030,00 Kč
"Malý" set jamónu serrano gran reserva bez kosti o hmotnosti 0.8 - 1.0 kg, praktického dřevěného stojanu a speciálního nože v dárkové krabici. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
Od 770,00 Kč
Vykostěná zadní noha (kýta) o délce zrání 18 měsíců z bílého prasete. Složení: vepřové maso, sůl. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón bez chemických konzervantů a barviv. 
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít