Embutidos Ballesteros

Embutidos Ballesteros je významný výrobce ze Zamory. Oblast, která je proslavená právě výrobou jamónu a typických španělských uzenin jako je chorizo a salchichón z iberských prasat, má jedinečné podmínky pro přírodní zrání sušených uzenin. Embutidos Ballesteros se zaměřuje na iberské salámy a jamóny. Přesto nabízí také jedinečné chorizo "La Pepona" z bílého prasete vyrobené podle tradiční receptury jeho babičky. Je držitelem množství certifikátů kvality jako je například  “CALICER” pro produkty z černého iberského prasete nebo MARCA DE GARANTIA “ASOCIACIÓN ZAMORANA DE ELABORADORES DE CHORIZO DE ZAMORA” pro tradiční chorizo z bílého prasete.

Ve volném čase se majitel firmy Elier Balletseros věnuje  svým třem kokršpanělům a hře na pozoun.

385 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat se sladkou mletou sušenou paprikou. Hmotnost cca 450 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
352 Kč
Přírodně sušený salám z iberských prasat s pálivou mletou sušenou paprikou. Hmotnost cca 420 g. Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít