Entrepeñas

Entrepeñas je rodinný podnik, který se již více než 60 let a po tři generace věnuje tradiční výrobě uzenin. Sídlí v severozápadní části provincie León, v nadmořské výšce 1 200 metrů nad mořem, v přírodním rezervaci Geras de Gordón. 

Rezervace se vyznačuje extrémním klimatem s častými mrazy během dlouhých a suchých zim, které vytvářejí ideální podmínky pro pomalé a dlouhé zrání kvalitních uzenin. Pečlivý výběr surovin, lehké uzení dubovým dřevem a 100% přírodním proces zrání dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť a vůni. 

Největší specialitou firmy Entrepeñas je slavná cecina de León a chorizo de León. Obě delikatesy jsou po krátkém a lehkém uzení v kouři z dubového dřeva podrobeny procesu dlouhého a pomalého přírodního zrání (sušení) na horském vzduchu. 

Společnost Entrepeñas vyrábí své produkty pouze v chladných měsících, aby se vyhnula používání umělých konzervačních látek a umožnila produktům co nejpřirozenější zrání.

1 430 Kč
Přírodně vyzrálá jemně zauzená hovězí roštěná z Leónu s ochrannou známkou původu IGP. Hmotnost cca 900g.Jako jediní na trhu nabízíme výhradně jamón a sušené salámy bez chemických konzervantů a barviv. 
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít