» Služby pro firmy

Jedinečný produkt a dárek

Španělská sušená šunka je naprosto jedinečným produktem, který je jednoznačnou vlajkovou lodí španělské gastronomie. 

Originální

V moři miliónů lahví bílého a červeného vína, které se každý rok plní ve skladišti firemních dárků působí voňavá kýta přírodně sušeného vepřového masa jako opravdové zjevení.  

Kvalitní a přírodní

Jako jediný dovozce se specializujeme na výrobky bez chemických konzervantů pouze té nejvyšší kvality. Naši dodavatelé jsou tradiční výrobci dodržující prastaré techniky zrání masa na horském vzduchu.  

Ideální pro ČR

Sušená vepřová kýta nemá v žádné jiné zemi tak nadšenou odezvu jako právě u nás. Češi se pokládají za znalce a milovníky vepřového masa a celá vepřová kýta v nich vyvolává radost srovnatelnou pouze s radostí z kamiónu piva.

Bezproblémové skladování a standardní přeprava 

Všechny naše produkty lze skladovat v normální pokojové teplotě bez jakýchkoliv dalších omezujících podmínek. Lze je tedy skladovat v normálních skladech a přepravovat běžnou balíkovou přepravou.  

Možnost perzonalizace

Balení

Šunky jsou balené buď do potravinářského papíru či do vakuového pytle. Na závěr se vkládají do textilního vaku.  

Perzonalizace

V rámci našich služeb nabízíme nejrůznější možnosti perzonalizace pro vaše klienty. Nejčastěji se jamón doplňuje o komplimentku s přáním a jménem klienta. U vyšších objemů je možné dodat jamón v krabici s logem klienta.

 

 

Další portfolio 

Pokud jamón neodpovídá vašim požadavkům, ale přesto se nechcete vzdát naděje na originální a chutný dárek, můžeme vám nabídnout další varianty.  

Extra panenské olivové oleje

Ekluzivně dovážíme prémiové extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra v elegantních lahvích s nejnižší možnou aciditou 0.1%. Pokud vaši klienti trvají na láhvi, ale zároveň chtějí být originálnější, představuje olivový olej ideální řešení.  

Přírodní sušené salámy

Součástí našeho portfólia jsou i přírodně sušené salámy a masa bez chemických konzervantů od drobných výrobců z okolí Sierra Nevady. 

Nabídka profesionálních degustací

Máme zkušenosti z desítek degustací španělské sušené šunky pro nejvýznamnější české klienty a můžeme se pochlubit těmi nejpozitivnějšími ohlasy.  

Spektakulární

Manuální krájení jamónu ostrým nožem z celé kýty je fascinující rituál, který doprovází jedinečný chuťový zážitek. Lidé jsou většinou uchváceni zajímavou podívanou a obestupují "cortadora" (tj. kráječe) v hustém kruhu. 

Interaktivní

Cortador samozřejmě po celou dobu komunikuje se svými hosty a zasvěcuje je do tajemství světa španělské sušené šunky.  Vzájemná komunikace je esenciální součástí degustace. Pokud mají hosté zájem, mohou si pod vedením cortadora vyzkoušet ukrojit tenký plátek.

Originální

Degustace jamónu je v našich podmínkách tou nejoriginálnější variantou cateringu. Potvrzují to naši hosté na každé akci, kde bývá bez výjimky o ručně krájenou šunku s výkladem největší zájem.

Flexibilní

Degustaci lze samozřejmě připravit na míru vašim požadavkům. Často doplňujeme degustaci šunky o degustaci přírodních salámů, sýrů a extra panenských olivových olejů, takže si hosté odnášejí bohaté zážitky a vzpomínku na ty nejlepší španělské delikatesy.