» Velkoobchod

Jako jediní dovozci španělské sušené šunky do České republiky se specializujeme na jamón serrano a ibérico bez chemických aditiv, a jsme proto ideální alternativou pro zákazníky s nejvyššími nároky na kvalitu a autenticitu používaných surovin. Naše velkoobchodní podmínky jsou šité na míru firemním zákazníkům a vycházejí z  jejich potřeb identifikovaných v průběhu naší dlouhodobé spolupráce.

 1. Velkoobchodní slevy pro HORECA zákazníky
  Firemním zákazníkům poskytujeme z našich maloobchodních cen od 1. objednávky zajímavé slevy. Kontaktujte nás a ještě tentýž den (s přirozenou výjimkou poptávek odeslaných ve 23.55 a později) dostanete individuální cenovou nabídku. 

 2. Flexibilní platební podmínky
  Nabízíme vysoce konkurenční platební podmínky, které vám umožní udržet vaše cash-flow v dobré formě.

 3. Rychlost dodání
  98% námi nabízených produktů držíme po celý rok skladem a jsme proto schopni reagovat okamžitě na vaše urgentní objednávky. Aktuální dostupnost zboží lze sledovat na webových stránkách.

 4. Doplňkové služby
  Snažíme se být našim zákazníkům plnohodnotnými partnery a kromě dodávky jamónu serrano a ibérico jsme schopni zajistit kompletní nabídku služeb, od tématických večerů s profesionálním cortadorem po profesionální marketingové služby. Rádi pro vás připravíme individuální nabídku odpovídající přesně vašim potřebám.

 5. Špičková kvalita bez konzervantů
  Jsme jedinými dovozci jamónu bez chemických konzervantů a barviv. Nenechte své menu zkazit karcinogenními dusitany.