Dárkový set šesti přírodních paštik Zvětšit

Dárkový set šesti přírodních paštik

Set šesti španělských paštiky bez jakýchkoliv chemických konzervantů.

Paštiky od společnosti El Robledillo jsou výrazem poctivé tradiční španělské gastronomie. Veškeré suroviny (kromě sýru Roquefort) pochází z lokální produkce, což ve spojení s poctivými výrobními postupy, dodává těmto paštikám maximální možnou kvalitu. Společným jmenovatelem všech šesti paštik je lokální víno, u čtyř druhů paštik bílé, u poslední pak lokální víno červené Rioja, které se přidává k vepřovým játrům kvůli chuti i konzervaci. Struktura paštik je pevná až hrubá, a to díky vysokému podílu masa a nepřítomnosti chemických aditiv. Přestože paštiky spojuje víno, vepřová játra, muškátový ořech a hřebíček, má každá svou specifickou chuť i konzistenci. Paštiky jsou skvělým průvodcem elementárními španělskými chutěmi.

Paštiky doporučujeme nejprve v misce promíchat vidličkou a namazat spolu s olivovým oleje a ideálně i pečenou červenou paprikou na čerstvý chléb. 

Skladování: pokojová teplota, po otevření v lednici

1 x Paštika na červeném víně Rioja - 110g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, červené víno Rioja (5.5%), sůl, bílý pepř, muškátový oříšek, hřebíček.

1 x Rustikální paštika - 110g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, bílé víno, sůl, bílý pepř, muškátový oříšek, hřebíček.

1 x Paštika s pepřem - 110g

Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, bílé víno, sůl, černý pepř (1%), muškátový oříšek, hřebíček.

1 x Paštika se sýrem Roquefort - 110g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, bílé víno, sůl, sýr Roquefort (0.1%) (laktóza), bílý pepř, muškátový oříšek, hřebíček.

1 x Paštika s divokými bylinami - 110g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, bílé víno, sůl, bylinky (0.08%), bílý pepř, muškátový oříšek, hřebíček.

1 x Paštika s houbami - 110g
Složení: Vepřová játra a sádlo z prasat z dobrého chovu, houby 15%, bílé víno, sůl, olivový olej, bílý pepř, muškátový oříšek, hřebíček, česnek, petržel.